Operator maszyn

Kontakt:

Dział Kadr

E-mail: m.nikodem@nvhkorea.com

Światowej klasy ekspert w dziedzinie projektowania i produkcji wygłuszeń samochodowych – firma NVH Korea – jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System. Jest to zestaw elementów służących redukcji poziom hałasu i wibracji w kabinie kierowcy spełniających wysokie wymagania firm z branży automotive. Do naszego nowo otwieranego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy obecnie pracowników różnych specjalności. Szczególy Facebook NVH Poland oraz Linkedin NVH Poland

W chwili obecnej poszukujemy osób, które wesprą na dział Produkcji zajmując stanowisko:

Operator Maszyn

Zakres obowiązków:
– Obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki);
– Montaż detali;
– Wykonywanie dodatkowych prac fizycznych związanych z procesem produkcji;
– Kontrola jakościowa produkowanych elementów.

Wymagania:
– Wykształcenie minimum zawodowe;
– Doświadczenie na podobnym stanowisku;
– Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
– Zaangażowanie;
– Dyspozycyjność;
– Zdolności manualne.

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
– Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
– Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
– Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego;
– Miłą atmosferę pracy.