Operator maszyn – pracownik krojowni

Kontakt:

Dział HR

E-mail: rekrutacja@conteyor.com

Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice
Region: Śląskie
conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Zakres obowiązków:

– Obsługa różnego rodzaju maszyn, pozwalających na wykrawanie materiałów i przygotowanie dodatków do produkcji naszych opakowań
– Transport materiałów do produkcji i wyrobów gotowych
– Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów

Wymagania:

– Wykształcenie min. średnie
– Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
– Odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
– Wysoka motywacja do pracy

Pracownicy są dla nas kluczową wartością, dlatego oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
– Pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 6-14 i 14-22)
– Pracę w świetnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio pod firmę)
– Wynagrodzenie zasadnicze, bogaty system premiowy oraz pakiet socjalny
– Atrakcyjne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
– Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
– Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy