Operator maszyn

Kontakt:

Katarzyna Pawełek

E-mail: katarzynapawelek@eaton.com

Nittan Euro Tech Sp. z o.o. nowoczesna, prężnie rozwijająca się japońsko – amerykańska spółka joint venture, działająca w branży motoryzacyjnej, zajmująca się produkcją wysokiej jakości zaworów do silników samochodowych zatrudni operatora maszyn.

Zakres obowiązków:
– obsługa w pełni zautomatyzowanej, nowoczesnej linii produkcyjnej.

Wymagania:
– zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji,
– mile widziane doświadczenie w branży automotive lub przy obsłudze maszyn numerycznych, ale zatrudnimy również osoby bez doświadczenia – do przyuczenia.

Oferujemy:
– bardzo dobre warunki pracy i płacy,
– rozwój i szkolenia,
– szeroki system premiowania,
– bogaty pakiet benefitów,
– możliwość zdobywania doświadczenia i awanse wewnętrzne,
– pracę w firmie dbającej o etykę zawodową i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest:
Nittan Euro Tech Sp. z o.o., ul. Rudawka 83, 43-150 Bielsko-Biała, NIP: 5472093968
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:
Proszę o zamieszczenie klauzuli następującej treści w przesyłanych dokumentach: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.