Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Monter Form Wtryskowych – do przyuczenia

Kontakt:

Paulina

E-mail: rekrutacja@selekt.info

Tytuł stanowiska: Monter Form Wtryskowych – do przyuczenia
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Branża: Produkcja
Dni pracy: poniedziałek – piątek / III zmiany

Zadania:
– praca z formami wtryskowymi i ich otoczeniem,
– czyszczenie i konserwacja form,
– montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach
– obsługa urządzeń peryferyjnych
– dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
– wykształcenie: zawodowe lub techniczne;
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność obsługi komputera

Mile Widziane:
– obsługa przyrządów, sprzętu, narzędzi i maszyn ślusarskich,
– uprawnienia: obsługa wózków jezdniowych i urządzeń transportu bliskiego,

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie:19 zł brutto/h + dodatki
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– możliwość rozwoju i awansu na wskazanym stanowisku

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 730 285 707, paulina.pfeifer@selekt.info

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.