Montażysta, realizator, wykonawca projektów w branży edutainment

Kontakt:

Przemysław

E-mail: konrad@qoqodesign.pl

QOQO DESIGN jest w fazie silnego rozwoju – poszukujemy pracowitych, energicznych, otwartych, pozytywnie nastawionych ludzi, którzy wspólnie z nami będą tworzyć przyszłość firmy.

Praca w Czechowicach-Dziedzicach (i/lub ewentualnie w Skoczowie)

OBOWIĄZKI:

• prace montażowe i produkcyjne zgodne z projektem i harmonogramem
• obsługa podstawowych elektronarzędzi
• właściwa realizacja powierzonych zadań
• umiejętność korzystania z rysunku technicznego

WYMAGANIA:

• dobra organizacja pracy,
• dokładność i sumienność
• umiejętność pracy i funkcjonowania w zespole
• prawo jazdy, gotowość do samodzielnych wyjazdów
• gotowość podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin (możliwa pewna elastyczność),
• pracę w systemie jednozmianowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania,
• pracę w ciągle rozwijającej się firmie,
• możliwość zdobycia nowego doświadczenia
• bardzo dobrą atmosferę pracy

CV prześlij na adres: REKRUTACJA@qoqodesign.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.