Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Mielarz

Kontakt:

Paulina

Selekt

E-mail: paulina.pfeifer@selekt.info

Tytuł stanowiska: Mielarz – Praca dla mężczyzn
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Branża: Produkcja

Zadania:
– obsługa młynka do tworzyw sztucznych
– mielenie niezgodnych komponentów z tworzyw sztucznych
– pobieranie komponentów NOK z produkcji i separatora braków
– obsługa komputera i oprogramowania (Office, CDN)
– wypełnianie stosownych druków i dokumentów na mielarni

Wymagania:
– sprawność manualna
– brak przeciwwskazań do pracy na hali produkcyjnej
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

Wynagrodzenie:
– 18 zł brutto/h
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– wynagrodzenie stałe

Dni pracy: poniedziałek – piątek / III zmiany

Inne benefity: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne(jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 534 742 847, paulina.pfeifer@selekt.info