Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Kwalfikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Kontakt:

Robert Jabłoński

E-mail: rekrutacja@top360.pl

Opis

Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz usług czystościowo – porządkowych. W ramach tych usług zajmujemy się całodobowym utrzymywaniem porządku oraz ochroną na terenie budynków, hal, magazynów oraz innych pomieszczeń.

Ochrona budynku biurowego poza godzinami urzędowania

Wynagrodzenie: 18,50 brutto/h

Opis stanowiska:

Ochrona – dni robocze 15:00 – 7:00 | pozostałe dni całodobowo

Wymagania:

• wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• gotowość podjęcia pracy od 1.01.2021

• praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

• możliwość pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

• umowę o pracę

• wypłata zawsze na czas, raz w miesiącu!

• odprowadzanie na bieżąco, w pełnej wysokości, wszystkich wymaganych składek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

mail: rekrutacja(at)top360.pl

kontakt tel. 782 635 927 w godz.: od 8:00 do 16:00.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, na podany numer telefonu, od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 16:00.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej jak i przyszłej rekrutacji prowadzonej przez TEAM OUTSOURCING POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”
Wyświetlenia: 19