Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja)

Kontakt:

Paulina Bis

Comarch S.A.

E-mail: praca@comarch.pl

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne, matematyczne (w tym studenci ostatnich lat studiów)
znajomość środowisk Unix / Linux, z uwzględnieniem języka powłoki systemu (np. bash)
umiejętność pisania skryptów w środowisku Unix / Linux
znajomość relacyjnych baz danych i jezyków SQL, PL/SQL
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej napisanej w języku angielskim
umiejętność analitycznego myślenia
gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem oraz obsłudze systemów zgłoszeniowych
doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych

Opis stanowiska:

udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa, Azja)
analiza potrzeb i wymagań biznesowych klienta
konfigurowanie dostarczanego oprogramowania – pomoc przy dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki klienta
przeprowadzanie testów integracyjnych i akceptacyjnych
sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej
wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i członków zespołu projektowego
bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

Oferujemy:

konkurencyjne wynagrodzenie
pracę przy nowych projektach dla czołowych telecomów na 4 kontynentach
indywidualny plan szkoleń (do wyboru katalog prawie 200 szkoleń) oraz możliwość certyfikacji według wybranej ścieżki
nowoczesne biuro i stanowisko pracy
elastyczne godziny pracy
bilety do kina/teatru/karnet na basen
opiekę mentora

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-wdrozen-telekomunikacja/params/locations/Krak%C3%B3w/query/wdro%C5%BCe%C5%84/node/22/