Klejarz / Technik Klejenia EAB

Kontakt:

proTeam

https://proteam.info.pl/pages/o-proteam/o-nas

E-mail: rekrutacja@proteam.info.pl

ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku technologii tworzyw sztucznych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość usług.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Klejarz (Technik Klejenia EAB – European Adhesive Bonder). Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, Drezno – Niemcy.

Do zadań pracownika będzie należało klejenie elementów i prace montażowe (wklejanie osprzętu) przy produkcji nowoczesnego taboru kolejowego.

Wymagamy:

– certyfikatu EAB lub wyższego (EAS, EAE)

– precyzji w działaniu i zdolności manualnych

– odpowiedzialności

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego albo angielskiego będzie dodatkowym atutem (ale nie jest konieczna)

Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę.

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie za numerem KRS 0000686592

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Ochrona Danych”.