Kierwonik projektu HVAC

Kontakt:

Michał Szajner

E-mail: m.szajner@frizo.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierownik ds. realizacji HVAC – project manager

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska pracy:

kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży chłodnictwo przemysłowe oraz izolacje termiczne,
planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie całej Polski,
bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji,
rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu,
pozyskiwanie nowych zleceń, analiza oraz prowadzenie negocjacji z klientami.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: chłodnictwo),
min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość programu do kosztorysowania NORMA lub podobnego – będzie dodatkowym atutem,
komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych,
samodzielność, odpowiedzialność,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
niezbędne narzędzia do pracy,
samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji,