Kierowca C+E (Polska)

Kontakt:

Dorota

E-mail: biuro.dgora@gmail.com

Przedsiębiorstwo Usługowe Dorota Góra zajmuje się przewozem krajowym i międzynarodowym. Cechuje nas terminowość, wysoka jakość świadczonych usług oraz niezawodność.

Obecnie poszukujemy kierowcy na trasy obejmujące jedynie Polskę.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 508-080-966.

Baza znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Realizacja zleceń transportowych na terenie polski
Dbałość o powierzony ładunek
Terminowe wypełnianie raportów, dokumentów
Dbałość o powierzone narzędzia pracy (ciągnik, naczepa)
Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

WYMAGANIA:
Aktualne prawo jazdy kat. C+E
Posiadanie elektronicznej karty kierowcy

OFERUJEMY:
Terminową wypłatę wynagrodzenia – wynagrodzenie zasadnicze + diety
Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
Karta paliwowa
Stały kontakt z dyspozytorem
Serwis w razie awarii
Umowę o pracę na pełny etat (osoby z własną działalnością także mile widziane)