Kasjer sprzedawca z orzeczeniem niepełnosprawności – BIELSKO-BIAŁA

Kontakt:

rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

E-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

Kasjer sprzedawca -Bielsko Biała

Zakres obowiązków:

I Bieżąca obsługa klienta.

I Wykładanie i dbanie o ekspozycję towaru.

I Obsługa stanowiska kasowego.

I Wykonywanie bieżących prac porządkowo czystościowych.

I Kontrolowanie jakości i świeżości produktów oraz dat przydatności do spożycia.

I Obsługa stanowiska do wypieku pieczywa.

I Obsługa dedykowanych maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i zasadami BHP.

I Realizowanie zadań zgodnie z poleceniami przełożonych.

Wymagania:

I Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

I Wykształcenie zawodowe.

I Dobra organizacja pracy.

I Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

I Umowę o pracę

I Stabilne zatrudnienie

I Szkolenia wstępne

I Miłą atmosferę współpracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

lub kontaktować się telefonicznie pod numerem : 666 254 066