Inżynier DevOps

Kontakt:

Kamil Kaszycki

E-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Inżyniera DevOps

Miejsce pracy: praca w jednym z biur – Kraków, Warszawa, Rzeszów, Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Lublin – praca hybrydowa (60% pracy zdalnej – 40% stacjonarnej)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

-Aktywny udział w rozwiazywaniu problemów infrastrukturalnych
-Budowanie oraz utrzymywanie środowisk (wewnętrznych, u Klientów, w chmurze)
-Automatyzacja procesów i czynności administracyjnych
-Konfiguracja i utrzymanie monitoringu środowisk
-Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących działanie środowisk i aplikacji
-Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk – rozwój procesów CI/CD

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne (inżynier/magister)
-Doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerów aplikacyjnych / WWW oraz administracji baz danych
-Doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker / Kubernetes) oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Infrastructure as a Code)
-Praktyczna znajomość z zakresu administracji systemami operacyjnymi Linux / Windows
-Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Od pracodawcy otrzymasz:

-Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
-Premia roczna
-Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
-Pracę w przedziale 8-17 (8 godzinny tryb pracy) – praca hybrydowa (60% pracy zdalnej – 40% pracy stacjonarnej)
-Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
-Dofinansowanie do zakupu okularów
-Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
-Zaplanowana ścieżka rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku (14 ścieżek rozwoju zawodowego)
-Współpraca z doświadczonym zespołem projektowym
-Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
-Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności