Formierz – Laminiarz – praca w Niemczech! Koblencja

Kontakt:

proTeam

https://proteam.info.pl

E-mail: rekrutacja@proteam.info.pl

ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku technologii tworzyw sztucznych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko laminatora (formierz – laminiarz). Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, okolice Koblencji – Niemcy. Wymagamy doświadczenia w pracy przy materiałach kompozytowych oraz dyspozycyjności. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia.

W zależności od zlecenia, do zadań pracowników należą m.in.:

– laminowanie ręczne

– montaż (nawiercanie, wycinanie, skręcanie, itd)

– prace wykończeniowe – szlifowanie, polerowanie, zaprawki, naprawy uszkodzeń.

– nakładanie żelkotu

– praca przy infuzji / vakuum

– budowa i regeneracja form;

– budowa modeli i kopyt;

Jeśli masz doświadczenie chociaż w jednej z powyższych prac – wysyłaj CV!

Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin Centrum w Szczecinie za numerem KRS 0000686592

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Ochrona Danych”.