Elektryk- automatyk

Kontakt:

Kadry

E-mail: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie.

Osoba na stanowisku elektryk-automatyk będzie kluczowym pracownikiem Działu Utrzymania Ruchu w obszarze elektrotechniki i automatyki. Głównym celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie czynny udział w zabezpieczeniu technicznych zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń eksploatowanych na terenie zakładu. Cel ten realizowany będzie głównie poprzez wykonywanie przeglądów okresowych, bieżącą diagnostykę i naprawy.

Zakres obowiązków:

– Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu maszyn i urządzeń
produkcyjnych,
– Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa
tworzyw sztucznych,
– Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i
urządzeń,
– Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
– Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
– Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny
rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami
produkcyjnymi).

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe lub średnie związane z elektryką lub automatyką,
uprawnienia SEP do 1 KV,
– Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki,
– Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
– Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych,
– Umiejętność analitycznego myślenia,
– Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności,
– Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
– Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– Możliwość rozwoju zawodowego,
– Praca w systemie dwuzmianowym,
– Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod
gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, nagrody
jubileuszowe i inne),
– Ubezpieczenie grupowe,
– Prywatną opiekę medyczną,
– Możliwe zatrudnienie jako staż praktykancki dla osób bez praktyki, np. po studiach.

KONTAKT:
E-mail rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl
Tel. 880 900 000