Elektromechanik

Kontakt:

Klaudia Woś

E-mail: klaudia.wos@cooperstandard.com

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Dzierżoniowie i Myślenicach. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik

Główne zadania:
 Aktywne usuwanie awarii maszyn i urządzeń
 Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
 Regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
 Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektryki i mechaniki
Wymagania:
 Wykształcenie zawodowe kierunkowe – elektryk, mechanik
 Ogólna znajomość budowy maszyn
 Mile widziane posiadanie uprawnień „E” gr. 1 do 1 kV oraz uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
 Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
 Umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
 Znajomości układów sterowania
 Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
 Umiejętności pracy pod presja czasu
Oferujemy:
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 Pakiet opieki zdrowotnej – dofinansowanie przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i ich rodzin
 Pakiet sport – dofinansowanie Karty Multisport
 Pracowniczy program emerytalny PPE
 Możliwość satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV do 20.09.2022 na adres e-mail: rekrutacja.bielsko@cooperstandard.com
(w temacie należy wpisać: Elektromechanik)

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest:
Cooper Standard Polska Sp. z o. o., ul. Piekarska 77, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-21-07-271
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska.