Ekspedytor materiałowy (Dostawca materiałów na produkcję)

Kontakt:

Sara Jura

E-mail: sara.jura@askgroup.global

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.
Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki – masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
EKSPEDYTOR MATERIAŁOWY – ZASILAJĄCY LINIĘ PRODUKCYJNĄ
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
1. Transport materiałów pomiędzy magazynem materiałów pierwszych, a produkcją z użyciem wózka lub paleciaka,
2. Przyjmowanie materiałów oraz zwrot do magazynu materiałów pierwszych, lub przezbrojenia,
3. Przesunięcia komponentów między magazynami i umiejscowienie ich na poprawnym binie,
4. Zagwarantowanie ciągłości produkcyjnej – dostarczanie na czas materiału,
5. Dokładanie materiału na maszynę, dostarczanie opakowań i ich przygotowanie,
6. Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach,
7. Transport wyrobów gotowych na strefę Kontroli Jakości Wyrobów,
8. Praca w systemie SAP,
9. Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.

Wymagania wobec kandydata:
1. Wykształcenie minimum zawodowe.
2. Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) lub chęć do uczestnictwa w kursie WJO finansowanym przez pracodawcę
3. Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.
4. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane korzyści:
1. Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie
2. Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat,
4. Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
5. Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę
6. Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do Karty Multisport

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres: sara.jura@askgroup.global lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:
ASK Poland Sp. z o.o. – Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała Tel.(33)812 07 91

W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

„Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.”

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi projektami rekrutacyjnymi. Wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych może Pan/Pani cofnąć w dowolnym momencie.
W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania, aktualizowania, sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000, Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.