DORADCA KLIENTA SALON PLUSA POLSAT BOX BIELSKO-BIAŁA

Kontakt:

D. Liszka

E-mail: plusbielskobiala@gmail.com

Sprzedawca / Doradca Klienta

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Twoje zadania:

Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus

Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez Polkomtel Sp. z o.o.

Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych

Praca w systemie zgodnie z ustalonym grafikiem, sklep na terenie galerii handlowej

Oferujemy:

Kompleksowe szkolenie wstępne

Rozbudowany system szkoleń

Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny

Dobre i przyjazne warunki pracy

Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży

Praca w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Wynagrodzenie od 3.000 zł do 6.000 zł (po okresie próbnym)

Nasze oczekiwania podstawowe:

Wykształcenie min. średnie

Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office

Komunikatywność

Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Motywacja do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, złóż CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.