Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Brygada zbrojarzy i cieśli szalunkowych

Kontakt:

Expateam

MSU Expateam

E-mail: praca@expateam.com

Poszukujemy do pracy na budowie w Niemczech (Regensburg i Obersdorf) 2-3 osobowej brygady zbrojarzy i cieśli szalunkowych.

Koszt zakwaterowania pokrywa Klient.
Wynagrodzenie 15,00 €/h
Zapewniamy ciągłość zleceń i terminowe płatności.
W brygadzie powinna 1 osoba znać język niemiecki.
Wymagane jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o:
– Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com lub kontakt telefoniczny: 75 77 16 034.

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.