Asystent konstruktora, kreślarz

Kontakt:

Bartek

E-mail: biuro@zbuduj.com.pl

W związku z ciągłym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kreślarz CAD,
Miejsce pracy: Bielsko-Biała,
( możliwość zatrudnienia studenta studiów zaocznych na kierunku budownictwo)

Opis stanowiska pracy:
• wykonywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych,
• kompletowanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

• podstawowa znajomość programu Auto Cad/ZW Cad,
• znajomość podstaw z zakresu rysunku technicznego,
• umiejętność pracy w zespole,
• terminowa realizacja powierzonych zadań,
• estetyka i wysoka jakość pracy,
• znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• po pomyślnie zakończonym okresie próbnym zapewniamy długotrwałą współpracę i możliwości rozwoju zawodowego,
• elastyczne godziny pracy
• ciekawą ścieżkę rozwoju
• dajemy możliwość rozwoju nie tylko na poziomie projektowania ale również umożliwiamy praktyczne zapoznanie się z tematem oraz zdobycia bezcennego doświadczenia,
• wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.
• pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku